Топ

Фільтр повітряний Renault Master/Nissan NV400 2.3dCi/Opel Movano 2.3CDTI 10-, Mann Filter C 30 011
1 209,76 ₴
- В наявності
- Код: C 30 011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Master/Nissan NV400 2.3dCi/Opel Movano 2.3CDTI 10-, Mann Filter C 30 011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 011 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2014–н.в. |
| dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 130 RWD 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 170 170 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV400 Фургон (X62, X62B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 130 RWD 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 170 170 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV400 автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| OPEL — MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI | 2015–н.в. |
| 2.3 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 163 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 011 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 076.424, 103834, 121-13221, 1218606400, 1500461, 1512-4146, 153071762354, 16 54 651 71R, 1613721080, 16546-00Q1L, 16546-00Q2G, 1715330, 180031910, 20-01-145, 20145, 208 024, 2133468, 26-0728, 28.0002-0261.2, 30.556.00, 30011-LF-PCS-MS, 37320, 4420258 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 80 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209,76 ₴







