Топ

Фільтр повітряний Audi Q7 3.0TDI/TFSI/4.2FSI/TDI/3.6FSI 06-15/VW Touareg 2.5-5.0TDI/3.2-4.2/6.0 03-18, Mann Filter C 39 002
880,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 39 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7 3.0TDI/TFSI/4.2FSI/TDI/3.6FSI 06-15/VW Touareg 2.5-5.0TDI/3.2-4.2/6.0 03-18, Mann Filter C 39 002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 39 002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 39 002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 39 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.250, 110 851, 112 129 0044, 112 954, 1500713, 1512-2664, 153071760422, 1618601500, 1710310, 180027310, 18246, 18246, 26-1430, 30.A25.00, 39002-LF-PCS-MS, 48471, 48477, 50019053, 585843, 71-01130-SX, 7L0 129 620 A, 7P0 129 620 A, 8A1613 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 389 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 389 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880,31 ₴





