
Фільтр повітряний Citroen C4 04-11/Peugeot 307 2.0HDI 00-09, Mann Filter C 25 136
503,64 ₴
- В наявності
- Код: C 25 136
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4 04-11/Peugeot 307 2.0HDI 00-09, Mann Filter C 25 136. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 136
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 136 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 HDi 90 90 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDI 110 107 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW Фургон/универсал (3E_, 3H_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 90 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 136 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 098, 100375, 11-12 321 0030, 1444 CT, 1444 FG, 1444 TA, 1444 TA, 1500118, 1715691, 180029010, 18312, 18312, 26-0942, 28.0002-0346.2, 30.272.00, 585045, 585267, 64 10 0375, 8A1646, A0220, A1112, A140519, A2027, A60727, ADP152228, AP 130/6 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 77 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503,64 ₴




