
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D/2.7 15-, Mann Filter C 33 017
1 228,80 ₴
- В наявності
- Код: C 33 017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D/2.7 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 33 017 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17160, 1500690, 1512-4260, 17801-0L040, 184416, 20-02-2016, 202016, 26-2441, 30.B86.00, 36TO064, 620 876, A10397, A1531, A1798, A63746, ADT322130, AFAU357, AP 178/5, AR1698PM, B130G0075, BFA2643, CA12055, CAF101387P, CP 0145 S, DP1110.10.0844 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 323 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,80 ₴







