Топ

Фільтр повітряний Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia 1.4-2.0/1.9TDI/SDI/VW Golf 1.6-3.2/1.9TDI 96-06, Mann Filter C 37 153
580,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 37 153
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia 1.4-2.0/1.9TDI/SDI/VW Golf 1.6-3.2/1.9TDI 96-06, Mann Filter C 37 153. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 37 153
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 37 153 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1998–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 4x4 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 4x4 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| 2.0 4x4 116 л.с. | 2000–2004 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2002–2006 |
| VW — BORA (1J2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T GTI 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 BiFuel 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| 3.2 R32 4motion 241 л.с. | 2002–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 37 153 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 714, 107 756, 1118602600, 112 129 0010, 112 385, 14056, 1500021, 1512-1008, 152071758394, 16628, 16628, 1710080, 180025010, 1J0 129 620, 1JO 129 620, 2132943, 26-0155, 28.0002-0001.2, 30 93 1476, 30.077.00, 31476, 37153-LF-PCS-MS, 50013503 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 364 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,80 ₴







