
Фільтр повітряний Ford Fiesta 1.25-1.6 02-08/Fusion 1.25/1.4/1.6 02-12/Mazda 2 1.25/1.4/1.6 03-07, Mann Filter C 2244
596,49 ₴
- В наявності
- Код: C 2244
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Fiesta 1.25-1.6 02-08/Fusion 1.25/1.4/1.6 02-12/Mazda 2 1.25/1.4/1.6 03-07, Mann Filter C 2244. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2244
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2244 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2244 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 593, 1140 778, 121-11081, 1500020, 1512-0907, 152071758669, 1712222, 1729 854, 180017310, 18086, 18086, 18238, 18238, 20-03-350, 20350, 2132971, 2244-LF-PCS-MS, 26-0197, 27291, 28.0002-0022.2, 2S61-9601-C1A, 2S61-9601-CA, 30.168.00, 302 124 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 217 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596,49 ₴





