Топ

Фільтр паливний MB C-class (W202/W203)/E-class (W210) 2.2D/2.7D/3.2D 99- OM611/612, Mann Filter WK 822/1
773,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 822/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB C-class (W202/W203)/E-class (W210) 2.2D/2.7D/3.2D 99- OM611/612, Mann Filter WK 822/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 822/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 822/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W203) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.004) 116 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.006) 136 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.006) 143 л.с. | 2000–2007 |
| C 270 CDI (203.016) 170 л.с. | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Coupe Sport (CL203) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 CDI (203.706) 143 л.с. | 2001–2008 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S203) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (203.204) 116 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.204, 203.207) 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 220 CDI (203.206) 143 л.с. | 2001–2007 |
| C 270 CDI (203.216) 170 л.с. | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C209) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 CDI (209.316) 170 л.с. | 2002–2009 |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W461) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 270 CDI 156 л.с. | 2003–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 270 CDI (463.322, 463.323) 156 л.с. | 2001–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 822/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 014 323 0012, 02.38.048, 1 457 434 416, 103810, 11237, 1520067, 152071760801, 1721160, 21-00606-SX, 2136881, 24.429.00, 26-0522, 28.0002-4042.2, 407 885, 4292, 4292, 50013265, 587714, 611 090 12 52, 611 092 00 01, 611 092 00 01 67, 611 092 07 01, 63861 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 101 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 11 |
| Висота [мм] | 101 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 87 |
| Розмір різі | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,98 ₴





