Топ

Фільтр повітряний BMW 5 (G30/G31/F90)/6 (G32)/X3-X7 (G01-G07) 2.0/d/3.0/d B46-B48/B57/B58 16-, Mann Filter C 28 037
1 236,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 037
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (G30/G31/F90)/6 (G32)/X3-X7 (G01-G07) 2.0/d/3.0/d B46-B48/B57/B58 16-, Mann Filter C 28 037. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 037
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 037 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (37) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2017–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| BMW — 5 Touring (G31) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X5 (G05, F95) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 40 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 45 e Plug-in-Hybrid 394 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 40 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 037 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.080, 101449, 13 71 8 577 170, 13 71 8 691 835, 1500679, 1512-4312, 20 10 1449, 26-2446, 30.D66.00, 312 321 0043, 503 016, 60108, 803112301, 8A0874, A0723, A1867, A2654, A63788, ADB112248, AFAU397, AP 028/9, AR1644PMS, BFA2721, BSG 15-135-023 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236,52 ₴





