
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover Evoque 1.5/2.0/2.0D 15-/Discovery Sport 1.5/2.0/2.0D 14-, Mann Filter C 28 022
1 080,01 ₴
- В наявності
- Код: C 28 022
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover Evoque 1.5/2.0/2.0D 15-/Discovery Sport 1.5/2.0/2.0D 14-, Mann Filter C 28 022. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 022
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 022 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — E-PACE (X540) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 179 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D165 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P200 4x4 200 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P250 4x4 249 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D 4WD | 2015–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT VAN (L550) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SD4 4x4 241 л.с. | 2015–н.в. |
| Si4 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| Si4 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (L551) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D150 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D150 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D180 4x4 180 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P200 4x4 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P250 4x4 250 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P300 4x4 300 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P300 MHEV 4x4 300 л.с. | 2018–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (LV) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 4x4 | 2015–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE кабрио (LV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 4x4 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 022 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108329, 121-14091, 1500700, 153071762667, 1689025380, 20-0L-L21, 20L21, 26-2427, 28022-LF-PCS-MS, 30.A63.00, 36RV027, 53-12 321 0004, 585824, 620 875, 8A0976, A0642, A10358, A1810, A2586, A63799, ADJ132235, AP 193/9, AR28022PM, BFA2636, CA12122, DAF4392 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 169 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, Discovery Sport, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 169 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 275 |
| Ширина [мм] | 216 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080,01 ₴







