
Втулка стабілізатора (переднього) Mitsubishi Lancer VIII 07- (d=21 мм), Febi Bilstein 102363
152,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102363
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Mitsubishi Lancer VIII 07- (d=21 мм), Febi Bilstein 102363. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
102363
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
102363 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102363 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28746, 32997, 4056A049, 411999, 44078, 517369, 65-18699, 75-15457, 758871, 80 10 2363, 871804, ADC480127, J4265021, T444078, WG2036477, WG2240175, ADC480127, 517369 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.07 кг |
| Довжина [мм] | 46 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 43 |
| Ширина [мм] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,82 ₴





