
Сайлентблок балки (задньої) MB Vito/ Viano (W639) 06-, Febi Bilstein 47676
1 055,18 ₴
- В наявності
- Код: 47676
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) MB Vito/ Viano (W639) 06-, Febi Bilstein 47676. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
47676
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
47676 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 47676 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 10 94 7676, 2256169, 24576, 274239, 36475, 412413, 56543, 590598, 634 492, 639 352 05 50, 775627, 850706, A639 352 05 50, EMS8706, T456543, WG2257382, 35784 01 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 69 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Внутрішній діаметр | 13 |
| Довжина [мм] | 85 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 61 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 85 |
| Ширина [мм] | 69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055,18 ₴



