
Диск гальмівний (задній) MB Vario (304х30) 16", Febi Bilstein 10920
2 310,24 ₴
- В наявності
- Код: 10920
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Vario (304х30) 16"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10920 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 015 523 2081, 016.651-00A, 02.35.058, 02-ME012, 03.110.1926.260, 150.325, 201.338, 23-1105, 24.0130-0190.1, 31286, 33 10 7388, 569126J, 6063335, 61-00-0529, 61-00-0529C, 610529, 610529C, 668 423 00 12, 800-1105, 85-00775-SX, 873572, 93087500 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 120 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 192 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 192 |
| Вага (кг) | 11 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 151 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 304 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розмір внутрішньої різі | M12 x 1,5 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 120 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310,24 ₴



