
Диск гальмівний (передній) Skoda Octavia/Fabia/Roomster 06- (256x22), Febi Bilstein 14404
1 165,22 ₴
- В наявності
- Код: 14404
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Octavia/Fabia/Roomster 06- (256x22), Febi Bilstein 14404. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
14404
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
14404 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A2 (8Z0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A3 (8L1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 68 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1999–2008 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14404 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.35.065, 09.7011.11, 09.7011.14, 09.7011.1X, 09.7011.75, 1031854, 107 680, 115 521 1018, 120016510, 15830, 16880, 183 521 1018/PD, 186603, 19-0774, 19-0774MAX, 19-0774SPORT, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 L |
| Стан | Новий |
| Товщина | 36.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, A3, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5.07 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 36,7 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165,22 ₴





