
Підшипник маточини (задньої) Audi/VW, Febi Bilstein 3674
366,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3674
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (задньої) Audi/VW, Febi Bilstein 3674. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
3674
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
3674 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (81, 85, B2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1978–1981 |
| 1.3 60 л.с. | 1978–1981 |
| 1.3 60 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 85 л.с. | 1978–1983 |
| 1.6 75 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1986 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 GLE 110 л.с. | 1979–1986 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1986 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1986 |
| 1.8 88 л.с. | 1986–1986 |
| 1.8 GTE 112 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 GTE 110 л.с. | 1985–1986 |
| 1.9 CD-5S 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1984 |
| AUDI — 4000 (89, 89Q, 8A, B3) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 65 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 102 л.с. | 1990–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 113 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 75 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 E 112 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 S 88 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1991 |
| 2.0 112 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E 113 л.с. | 1988–1990 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1990–1991 |
| AUDI — 50 (86) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 1974–1977 |
| 1.1 50 л.с. | 1974–1978 |
| 1.3 60 л.с. | 1977–1978 |
| AUDI — 80 (80, 82, B1) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1972–1978 |
| 1.3 60 л.с. | 1972–1978 |
| 1.5 75 л.с. | 1972–1975 |
| 1.5 85 л.с. | 1972–1976 |
| 1.6 72 л.с. | 1976–1978 |
| 1.6 83 л.с. | 1976–1978 |
| 1.6 75 л.с. | 1975–1978 |
| 1.6 85 л.с. | 1975–1978 |
| 1.6 GT 100 л.с. | 1973–1976 |
| 1.6 GTE 110 л.с. | 1976–1978 |
| AUDI — 90 (81, 85, B2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 115 л.с. | 1984–1987 |
| 2.0 113 л.с. | 1986–1987 |
| 2.2 136 л.с. | 1984–1987 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1987 |
| AUDI — COUPE (81, 85) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1980–1981 |
| 1.8 75 л.с. | 1981–1983 |
| 1.8 GT 90 л.с. | 1982–1988 |
| 1.8 GT 88 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 GT 107 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 GT 112 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1980–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1986 |
| 2.0 113 л.с. | 1986–1988 |
| 2.1 GT 131 л.с. | 1982–1987 |
| 2.2 GT 115 л.с. | 1981–1987 |
| 2.2 GT 136 л.с. | 1984–1988 |
| 2.3 136 л.с. | 1987–1988 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3674 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-51-11379, 01.404, 07.32.022, 100 598 0101, 100002, 100002L, 100002S, 10109 01, 102 832, 110036510, 1151300110, 141-03-001, 141-03-022, 191 598 625, 191 598 625, 191 598 625, 191 598 625, 19-2500, 200001, 200479, 200512, 22001z, 220344, 2466378 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.254 кг |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 17,5 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 29 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція підшипника | конічний роликовий підшивник |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина 1 [мм] | 14 |
| Ширина 2 [мм] | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,59 ₴



