
Сайлентблок балки (задньої) BMW X5 (E53) 00-06, Febi Bilstein 26263
1 189,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26263
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки (задньої) BMW X5 (E53) 00-06, Febi Bilstein 26263. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
26263
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
26263 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26263 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22172, 1215571, 187063, 20 92 6263, 27169, 27177, 300 333 1105/HD, 33 31 1 093 662, 33 31 6 770 454, 33512-PCS-MS, 35924, 38641, 411143, 512705, 52075909, 56484, 71499, 750699, 821903, 829 0523 10, 8500 11850, 8500 11850, 850204701, 8800007 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 96 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.730 кг |
| Внутрішній діаметр | 19 |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр [мм] | 96 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189,60 ₴


