
Втулка стабілізатора (заднього) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 (d=33mm), Febi Bilstein 32493
192,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32493
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (заднього) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 (d=33mm), Febi Bilstein 32493. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
32493
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
32493 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 4x4 109 л.с. | 2000–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 413 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 413 CDI 4x4 129 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 4x4 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t автобус (904) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 413 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t фургон (904) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 414 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 4x4 109 л.с. | 2000–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 413 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 413 CDI 4x4 129 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 4x4 156 л.с. | 2000–2006 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32493 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-30-14288, 011.097, 013.209-00A, 02.30.082, 034 032 0065, 05118801AA, 05118801AA, 10 93 2493, 10161M-PCS-MS, 1214226, 180971, 19407143/S, 21452AP, 2300196, 28835, 32000, 38MR0125, 408 237, 412790, 4230914, 4849, 51005, 5118801AA, 5118801AA, 52080509 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46.3 мм |
| Ширина | 50.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.065 кг |
| Довжина [мм] | 46,3 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 53,2 |
| Ширина [мм] | 50,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192,32 ₴






