
Підшипник маточини (передньої) Ford Focus II/C-Max 04-12 (+ABS), Febi Bilstein 26770
1 867,36 ₴
- В наявності
- Код: 26770
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Ford Focus II/C-Max 04-12 (+ABS), Febi Bilstein 26770. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
26770
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
26770 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 120 л.с. | 2003–2007 |
| 1.8 125 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 122 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–2007 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 ST 225 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26770 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01.822, 01.97535, 081404, 1 223 640, 1 230 907, 1 232 245, 1 254 308, 1 308 716, 1 326 487, 1 336 139, 1 471 854, 10-1279, 110015710, 110099110, 111001, 1681938980, 19-2339, 19381507, 2 472 584, 2 472 584 SK, 200166, 220585, 22096z, 221142, 26647 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 104 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867,36 ₴







