
Втулка стабілізатора (переднього) MB Atego, Febi Bilstein 26225
159,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26225
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) MB Atego, Febi Bilstein 26225. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
26225
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
26225 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — ATEGO (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 712 122 л.с. | 1998–2004 |
| 714 K 136 л.с. | 1998–2004 |
| 714, 714 L 136 л.с. | 1998–2004 |
| 715,715 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 717 K 170 л.с. | 1998–2004 |
| 717, 717 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 812 122 л.с. | 1998–2004 |
| 814 K 136 л.с. | 1998–2004 |
| 814, 814 L 136 л.с. | 1998–2004 |
| 815 F 152 л.с. | 1998–2004 |
| 815 K 152 л.с. | 1998–2004 |
| 815, 815 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 815,815 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 817 K 170 л.с. | 1998–2004 |
| 817, 817 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 823, 823 L 231 л.с. | 1998–2004 |
| MERCEDES-BENZ — ATEGO 2 (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 712, 713 122 л.с. | 2004–н.в. |
| 715, 715 L, 716, 716 L 152 л.с. | 2004–н.в. |
| 812, 813 122 л.с. | 2004–н.в. |
| 815 F 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 815 K, 816 K 152 л.с. | 2004–н.в. |
| 815, 815 L, 816, 816 L 152 л.с. | 2004–н.в. |
| 816, 816 L 156 л.с. | 2004–н.в. |
| 818 K 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 818, 818 L 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 822 F 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 822 K 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 822, 822 L 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 823, 823 L, 824, 824 L 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 824, 824 L 238 л.с. | 2004–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — ATEGO 3 (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 716, 716 L 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 718, 718 L 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 721, 721 L 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 723, 723 L 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 816, 816 L 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 818, 818 L 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 821, 821 L 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 823, 823 L 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 824, 824 L 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 827 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 827 L 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 830 299 л.с. | 2013–н.в. |
| 830 L 299 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26225 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 013.320-00A, 04.120.1982.180, 22479AP, 80797, 8784, 970 323 12 85, A970 323 12 85, BSG 60-700-053, BSK33153, DB-SB-10403 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.100 кг |
| Довжина [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Сторона встановлення | передний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,92 ₴




