
Диск гальмівний (передній) BMW i3 (I01) 13- (280x20), Febi Bilstein 176803
1 950,16 ₴
- В наявності
- Код: 176803
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Диск гальмівний (передній) BMW i3 (I01) 13- (280x20)
- Виробник - Febi Bilstein
- Артикул - 176803
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 176803 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 103648, 142.2011, 18496, 33 10 3753, 34 11 6 861 649, 34 11 6 866 293, 383 521 0065/PD, 672704, 8120 111067C, 82B1690, 8DD 355 132-541, 8DD 355 132-541, 92305303, ADBP430107, ADC5028V, BBD5494, BD-3437, BMW323, BR-10056-C, LVBD1972, MDC2900C, PCD20172 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 45 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 45 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950,16 ₴




