
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 07-, Febi Bilstein 36827
1 173,60 ₴
- В наявності
- Код: 36827
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 07-, Febi Bilstein 36827. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36827
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36827 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ActiveHybrid 485 л.с. | 2010–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36827 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-50-14370, 017-99561, 1200065, 1215959, 1480, 19462AP, 20 93 6827, 2073, 2256150, 251T0255, 271115, 27174, 31 10 6 778 015, 31 12 6 863 171, 314 610 0004/HD, 33996, 36000 01, 37-02090-5, 38BM0422, 411815, 49403102, 501 874, 505946, 5101529, 511-51150 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.700 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Довжина [мм] | 90 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
| Тип встановлення | Гідроопора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173,60 ₴



