
Підшипник маточини (передньої) Audi 80/90 88-96 (39x75x37) (к-кт з болтами), Febi Bilstein 24366
807,61 ₴
- В наявності
- Код: 24366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Audi 80/90 88-96 (39x75x37) (к-кт з болтами), Febi Bilstein 24366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24366 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI quattro 116 л.с. | 2000–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI quattro 115 л.с. | 2000–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| VW — PASSAT (3B2) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24366 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-26181, 01.277, 07.31.182, 100 498 0138, 100091, 100093, 108 323, 110084510, 1355-SET-MS, 1355-SET-MSP, 141-03-091, 1681943980, 19-2106, 200016, 220243, 22060z, 26398, 32 92 4366, 33-0386, 40-30014-SX, 4100160, 43-28041-SX, 460060, 460060, 462593, 4B0 498 625, 4B0 498 625, 4B0 498 625, 503070, 53567, 5600002, 619-2106, 654W0007, 70-210033, 70797, 74107, 754734, 8530 29002, 8530 29002, 8D0 498 625, 8D0 498 625, 8D0 498 625, BWK343, DP2010.10.0092, DWB0027, DWB1355, FBK343, FR199980, GL4060S, K50037601, KLP-AU-002, KRT2106, KWB343, PAL6-1054, QWB683, QWB733, RL-1096, SKWB-0180006, T474107, V10-0310, VKBA 1355, W413044, WB-1056, WM 683 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.91 кг |
| Ширина [мм] | 37 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтом |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807,61 ₴




