
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai i30/Kia Cee'd 1.4-2.0 06- (d=22mm), Febi Bilstein 41438
172,61 ₴
- В наявності
- Код: 41438
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai i30/Kia Cee'd 1.4-2.0 06- (d=22mm), Febi Bilstein 41438.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 1.6 122 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 1.6 126 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.4 105 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.4 109 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 116 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 122 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 126 л.с. (2008-2011) | 2008–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 CRDi 90 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 CRDi 116 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 2.0 143 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | AVANTE седан (HD) | 1.6 CVVT 122 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| KIA | CERATO седан (LD) | 1.6 122 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.4 109 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.4 CVVT 90 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 115 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 122 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 126 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 CRDi 115 115 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 CRDi 128 128 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 CRDi 90 90 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 1.6 CVVT 125 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| KIA | CEE'D SW (ED) | 2.0 143 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.4 105 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.4 109 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.4 CVVT 90 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.6 122 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.6 115 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | 1.6 126 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41438 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 035-00266, 1334A0465, 25531AP, 36596, 37-14 615 0001, 40232, 411507, 4234776, 4234776, 507-07100, 522561, 535748, 54813-2H000, 54813-2H000, 636 010, 70913, 72-2929, 79-00313-SX, 881806, 90 94 1438, A52-1126, ADG080139, BSG 40-700-147, CSRM3109, D300333 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 47 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,61 ₴




