
Втулка стабілізатора (заднього) VW Touareg 02-18, Febi Bilstein 104776
266,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 104776
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (заднього) VW Touareg 02-18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 104776 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 615 0013, 28716, 30 10 4776, 44033, 518122, 636 016, 751649, 7L0 511 413 C, 955 333 792 30, T444033, WG2029856, WG2240930, 7L0511413C |
| Стан | Новий |
| Довжина | 57 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.036 кг |
| Довжина [мм] | 57 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 55 |
| Ширина [мм] | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,75 ₴




