
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 2.4D 02-, Febi Bilstein 100377
465,72 ₴
- В наявності
- Код: 100377
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 2.4D 02-, Febi Bilstein 100377. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100377
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100377 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 122 л.с. | 2005–2006 |
| 2.4 D 130 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2010 |
| VOLVO — V70 II (SW) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CDI 122 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| VOLVO — V70 XC (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| VOLVO — XC90 I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100377 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-56090, 1500498, 1638026380, 18483, 18483, 2133525, 23129-LF-PCS-MS, 26-0727, 30636833, 512 321 0001, 600 636, 71-01167-SX, 8A0155, ADF122218, AFAU221, AP 165/5, BFA2120, C 23 129, CAF100932P, DP1110.10.0610, EAF3254.10, EAF616, F 026 400 026 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 211.5 мм |
| Висота | 67.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.26 кг |
| Висота [мм] | 67,5 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 211,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,72 ₴







