
Диск гальмівний (передній) MB E-class (C124/W124/S124) -97 (284x22), Febi Bilstein 5230
1 456,89 ₴
- В наявності
- Код: 5230
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) MB E-class (C124/W124/S124) -97 (284x22), Febi Bilstein 5230. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
5230
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
5230 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — 190 (W201) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 2.3-16 170 л.с. | 1985–1987 |
| E 2.5-16 204 л.с. | 1988–1993 |
| MERCEDES-BENZ — COUPE (C124) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 CE (124.042) 150 л.с. | 1992–1993 |
| 230 CE (124.043) 136 л.с. | 1987–1992 |
| 300 CE (124.050) 180 л.с. | 1987–1993 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W124) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (124.019) 136 л.с. | 1993–1995 |
| E 220 (124.022) 150 л.с. | 1993–1995 |
| E 280 (124.028) 197 л.с. | 1993–1995 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C124) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (124.040) 136 л.с. | 1993–1997 |
| E 220 (124.042) 150 л.с. | 1993–1997 |
| MERCEDES-BENZ — KOMBI Break (S124) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 TE (124.079) 136 л.с. | 1986–1993 |
| 220 TE (124.082) 150 л.с. | 1992–1993 |
| 230 TE (124.083) 136 л.с. | 1985–1992 |
| 250 T D (124.185) 94 л.с. | 1989–1993 |
| 250 TD Turbo (124.188) 126 л.с. | 1988–1993 |
| 280 TE (124.088) 197 л.с. | 1992–1993 |
| 300 TE (124.090) 180 л.с. | 1986–1992 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R107) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 SL (107.041) 180 л.с. | 1985–1989 |
| 420 SL (107.047) 218 л.с. | 1986–1989 |
| 500 SL (107.046) 223 л.с. | 1986–1989 |
| 500 SL (107.046) 245 л.с. | 1986–1989 |
| MERCEDES-BENZ — седан (W124) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (124.020) 109 л.с. | 1985–1990 |
| 200 D (124.120) 75 л.с. | 1989–1993 |
| 200 E 105 л.с. | 1992–1993 |
| 200 E (124.019) 136 л.с. | 1992–1993 |
| 200 E (124.021) 122 л.с. | 1988–1989 |
| 220 E (124.022) 150 л.с. | 1992–1993 |
| 230 E (124.023) 136 л.с. | 1985–1993 |
| 250 D (124.125) 94 л.с. | 1989–1993 |
| 250 Turbo-D (124.128) 126 л.с. | 1988–1993 |
| 260 E (124.026) 160 л.с. | 1985–1992 |
| 280 E (124.028) 197 л.с. | 1992–1993 |
| 300 D (124.130) 113 л.с. | 1989–1993 |
| 300 E (124.030) 180 л.с. | 1985–1992 |
| 300 Turbo-D (124.133) 147 л.с. | 1988–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5230 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 015 521 0033, 015 521 0033/PD, 02.35.017, 09.4869.34, 10 90 5230, 11059 03, 124 421 16 12, 124 421 27 12, 129 421 02 12, 129 421 03 12, 15781, 15781C, 15789, 186185, 19-0720, 19-0720SPORT, 203308, 23-0167, 24.0122-0123.1, 24012201231-PCS-MS, 24012201231-PCS-MSP, 24012201231PR-PCS-MS, 24012201231-SET-MS, 24012201231-SET-MSP, 24182 E, 25866z, 313308, 353612809240, 360406031200, 400 845, 400.1405.20, 400.1405.52, 400.1428.20, 400.1428.52, 51304, 561331J, 561331JC, 5815203308, 5815313308, 60-00-0532, 60-00-0532C, 600532, 600532C, 6015851, 6020-3308VK-SX, 6020-3308V-SX, 6110223, 800-167, 8120 23123C, 82B0426, 873503, 8DD 355 100-941, 9004405J, 9072057, 9082077, 92031900, A124 421 16 12, A124 421 27 12, A129 421 02 12, A129 421 03 12, ADC1615V, ADU174321, B130287, BD-7200, BDA1295.20, BDC3445, BG2345, BN-1669, BS 8310, BS-3140, BS-3140C, BS3445, BS-5022, BSG 60-210-023, C3M003ABE, CD6181V, DBD181, DDF181, DF 150115, DF1585, DF241, DI-0532, DI-0532C, DP1010.11.1055, FO 2088, LVBD466, MDC373, NBD078, PCD11962, PRD2134, QD2071, RT 2473, RT 2473-GL, RT 2473-GL T3, RT 2473-GL T5, RT 2473-GL T6, RT 2473-GL T9, SKBD-0022110, V183, V30-80019 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 43.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 260, 240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 5.9 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 284 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 43,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456,89 ₴





