
Диск гальмівний (задній) Renault Master 10- (305х12) (FWD), Febi Bilstein 40093
1 885,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40093
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Renault Master 10- (305х12) (FWD), Febi Bilstein 40093. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
40093
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
40093 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2014–н.в. |
| dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 130 RWD 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 170 170 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV400 Фургон (X62, X62B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NV400 автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV0 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A, UV0B, UV0G) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H, HV0J...) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III Фургон (FV) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (FV0L) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (FV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0C, FV0D) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40093 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.B829.10, 093197406, 093197406, 095528683, 095528683, 142.1580, 15039, 18182, 19-2010, 19-2010MAX, 19-2010SPORT, 197567, 203977, 208 236, 2143134, 23-1287C, 24011201911-PCS-MS, 24011201911-PCS-MSP, 24011201911-SET-MS, 24011201911-SET-MSP, 25132z |
| Стан | Новий |
| Товщина | 71.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 6.420 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 71,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885,15 ₴



