
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Volvo V40/Ford C-Max II/Focus III/Mazda 3 1.0- 08-, Febi Bilstein 102793
453,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102793
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Volvo V40/Ford C-Max II/Focus III/Mazda 3 1.0- 08-, Febi Bilstein 102793. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
102793
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
102793 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti 85 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 170 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 LPG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 85 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 85 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102793 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, 3, C-Max, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 кг |
| Внутрішній діаметр | 14,7 |
| Довжина [мм] | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 65 |
| Ширина [мм] | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,26 ₴




