
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai ix20/Kia Soul 09- (d=20.5mm), Febi Bilstein 185199
144,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 185199
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai ix20/Kia Soul 09- (d=20.5mm)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 185199 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 54813-2K000, 54813-2K000, ADBP800549, J4260312, WG2357101, WG2358258, ADBP800549 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.45 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.055 кг |
| Довжина [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 47 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,04 ₴




