
Тяга стабілізатора (переднього) Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0CRDi 04-, Febi Bilstein 28121
518,63 ₴
- В наявності
- Код: 28121
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора (переднього) Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0CRDi 04-, Febi Bilstein 28121. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
28121
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
28121 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28121 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0502499, 08.LB.125, 1223-TSF, 1488-0250, 16013AP, 2306125, 2394818, 260438, 26HY3200, 30-66561, 3229S0248, 34481 01, 34481-PCS-MS, 3540400300, 3708026, 37-16 060 0028/HD, 37-16 060 0057, 40513, 40KI076, 47721z, 48223, 49398878, 50-04061, 509-07000 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 238 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 9 |
| Вага (кг) | 0.36 кг |
| Довжина [мм] | 238 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із самоблокованою гайкою |
| Розмір зовнішньої різі | M12 x 1,25 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,63 ₴





