
Втулка стабілізатора (переднього) Kia Sportage/Tucson 10-, Febi Bilstein 178921
144,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 178921
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Kia Sportage/Tucson 10-, Febi Bilstein 178921.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 166 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 154 л.с. (2013-2015) | 2013–2015 |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 4WD 158 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 4WD 154 л.с. (2014-2015) | 2014–2015 |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 1.6 135 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 1.7 CRDi 116 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 163 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 4WD 163 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 CRDi 184 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 GDi 166 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.0 GDi 4WD 166 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| HYUNDAI | ix35 (LM, EL, ELH) | 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. (2010-2013) | 2010–2013 |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CRDi AWD 184 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CRDi AWD 177 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT 154 л.с. (2014-2015) | 2014–2015 |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT 166 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT AWD 166 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT AWD 154 л.с. (2014-2015) | 2014–2015 |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 1.6 GDI 135 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 1.7 CRDi 116 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CRDi AWD 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT 163 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 CVVT AWD 163 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 GDI 166 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (SL) | 2.0 GDI AWD 166 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 178921 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 33 10 5982, 410096, 52455, 531832, 54813-2Y000, 54813-2Y000, 65-18694, 75-15452, 887815, A52-1136, ADBP800366, J4260317, WG2247565, ADBP800366 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.6 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.050 кг |
| Довжина [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 44 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,76 ₴






