
Підшипник маточини (передньої) MB Vito/Viano (W639) 03-(+ABS)(к-кт), Febi Bilstein 179654
3 344,98 ₴
- В наявності
- Код: 179654
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) MB Vito/Viano (W639) 03-(+ABS)(к-кт), Febi Bilstein 179654. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
179654
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
179654 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 179654 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02.31.203, 201477, 29SKV144, 33 10 5010, 401521, 447 330 06 20, 447 330 06 20 SK1, 447 330 07 20, 447 330 07 20 SK1, 639 330 06 32, 639 330 06 32 SK1, 639 330 07 32, 639 330 07 32 SK1, 639 330 12 32, 639 330 12 32 SK1, 639 330 13 32, 639 330 13 32 SK1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Матеріал ущільнювальної стрічки | NBR (буртадієн-нітрильний каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина [мм] | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 344,98 ₴







