
Диск гальмівний (передній) VW ID.3 (E11/E12) 19- (330x23), Febi Bilstein 184654
2 629,02 ₴
- В наявності
- Код: 184654
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) VW ID.3 (E11/E12) 19- (330x23), Febi Bilstein 184654. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
184654
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
184654 (FEBI)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 184654 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1EA 615 301, 1EA 615 301, 1EA 615 301, 33 10 9488, 8DD 355 133-731, 8DD 355 133-731, 92327103, ADBP430161, ADC5223V, AND7508, BBD5641, LVBD2257, MDC3000C, PCD21952, BG5143C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | ID.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.4 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 50 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 629,02 ₴


