
Підшипник амортизатора опорний VW Caddy 03-, Febi Bilstein 22498
333,97 ₴
- В наявності
- Код: 22498
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник амортизатора опорний VW Caddy 03-, Febi Bilstein 22498. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22498
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22498 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2006–2012 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2007–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — Q3 (8U) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — TT (8J3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2011–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22498 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-18600, 04789, 07.30.181, 100 641 0022, 109 693, 110067510, 1142450600, 1180S0106, 1626F0092, 176511, 1K0 412 249 B, 1K0 412 249 B, 1K0 412 249 B, 1K0 412 249 B, 21002z, 2314-0503, 26-17006-SX, 29407006/S, 31764 01, 32 92 2498, 37851, 390041 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Roomster, Altea, Cordoba, Scirocco, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція підшипника | підшипник кочення |
| Зовнішній діаметр [мм] | 111 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,97 ₴



