
Втулка стабілізатора (переднього) Audi A4/A6/A8/VW Passat 1.9-2.5 TDi 96- (d=25mm), Febi Bilstein 10022
120,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10022
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Audi A4/A6/A8/VW Passat 1.9-2.5 TDi 96- (d=25mm), Febi Bilstein 10022. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
10022
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
10022 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — PASSAT (3B2) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.8 190 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2002–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10022 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-18338, 035-00092, 04144, 07.30.055, 100 411 0021, 107 988, 110066210, 1214125, 1334A0187, 17577, 21304 01, 21304-PCS-MS, 30 61 0005, 31237AP, 33939, 410941, 4230880, 44110017301, 4525, 460190, 4D0 411 327 E, 4D0 411 327 E, 4D0 411 327 G |
| Стан | Новий |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, A8, A7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.059 кг |
| Довжина [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | передний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,12 ₴




