
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду/всередині) Audi 100/A6 90-97, Febi Bilstein 10800
279,73 ₴
- В наявності
- Код: 10800
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду/всередині) Audi 100/A6 90-97
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10800 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00059, 02.SB.116, 02167, 07.30.022, 100 407 0017/HD, 100 407 0017/S, 10080 01, 10080-PCS-MS, 103 739, 1100011, 110039010, 1140201500, 1215156, 14263AP, 1706, 17555, 210277, 2143, 21652307, 2307-0008, 270658, 32 69 0005, 33878, 37-82079, 410939 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.239 кг |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 26 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Товщина (мм) | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,73 ₴



