
Сайлентблок балки (передньої/ззаду) Audi 80 91-96/90 84-91/VW Passat 80-88, Febi Bilstein 7182
205,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 7182
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки (передньої/ззаду) Audi 80 91-96/90 84-91/VW Passat 80-88, Febi Bilstein 7182. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
7182
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
7182 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (81, 85, B2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1978–1981 |
| 1.3 60 л.с. | 1978–1981 |
| 1.3 60 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 85 л.с. | 1978–1983 |
| 1.6 75 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1986 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 GLE 110 л.с. | 1979–1986 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1986 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1986 |
| 1.8 88 л.с. | 1986–1986 |
| 1.8 GTE 112 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 GTE 110 л.с. | 1985–1986 |
| 1.9 CD-5S 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1984 |
| AUDI — COUPE (81, 85) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1980–1981 |
| 1.8 75 л.с. | 1981–1983 |
| 1.8 GT 90 л.с. | 1982–1988 |
| 1.8 GT 88 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 GT 107 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 GT 112 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1980–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1986 |
| 2.0 113 л.с. | 1986–1988 |
| VW — CARAT (32B) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 75 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 85 л.с. | 1981–1983 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 112 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT седан (32B) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1985–1988 |
| 1.6 75 л.с. | 1985–1988 |
| 1.6 69 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1985–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1985–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1980–1983 |
| 1.3 60 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 75 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 85 л.с. | 1981–1983 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 112 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7182 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-28802, 07182, 1117906500, 11199009/S, 11990250501, 1490420, 178222, 247E0014, 2706151, 30 75 0004, 30 94 5738, 362484, 38825, 396875, 41100, 45738, 49434590, 50392, 510178, 52053708, 530475, 61-01830, 71-24070, 756315, 8054176, 811 199 419 B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.142 кг |
| Внутрішній діаметр | 10,2 |
| Довжина [мм] | 42 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38,3 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Тип встановлення | Гідроопора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,21 ₴




