
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.6-2.0i 93-01, Febi Bilstein 31435
313,32 ₴
- В наявності
- Код: 31435
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.6-2.0i 93-01, Febi Bilstein 31435. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31435
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31435 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO II (BAP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| FORD — MONDEO II Clipper (BNP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| FORD — MONDEO II седан (BFP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| FORD — MONDEO (GBP) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO седан (GBP) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO универсал (BNP) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31435 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 665 410, 1500237, 26-0057, 40107-LF-PCS-MS, 50014039, 60962, 70342, 71-00522-SX, 8A0154, 93BB9601AB, A60463, AP 074, BFA2142, BSG 30-135-042, C 40 107, CP 0065, DAF522, DP1110.10.0394, E147100, EAF006, EAF3274.10, FA-0326JM, FA-0326JM, FA-0326JM |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 397 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Ширина [мм] | 150 |
| Довжина [мм] | 397 |
| Висота [мм] | 41 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313,32 ₴



