
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4 91-03, Febi Bilstein 5027
164,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5027
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4 91-03, Febi Bilstein 5027. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
5027
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
5027 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5027 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-50-00543, 017-00902, 04306, 100 407 0083, 104 054, 110028810, 1150300400, 1215659, 14299AP, 14554 01, 14554-PCS-MS, 1855, 210198, 2307-0137, 23329, 251T0069, 270568, 30 60 0030, 31.SB.304, 33915, 37-22811, 38VW4004, 391863, 410981, 4230456 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Ascona, Astra, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.120 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164,07 ₴



