
Шків колінвалу MB Sprinter 2.9TDI 96-, Febi Bilstein 31296
6 355,33 ₴
- В наявності
- Код: 31296
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шків колінвалу MB Sprinter 2.9TDI 96-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 31296 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 001-10-29856, 03.90138, 10 93 1296, 10074, 15-7119, 20-01093-SX, 201.234, 408 641, 520189, 602 030 10 03, 602 030 11 03, 602 030 13 03, 602 030 17 03, 658124, 74117, 80000832, A602 030 10 03, A602 030 11 03, A602 030 13 03, A602 030 17 03, RKP-ME-021 |
| Кількість ребер | 5 |
| Ширина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.854 кг |
| Ширина [мм] | 80 |
| Параметри | 6PK |
| Кількість ребер | 5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 355,33 ₴




