
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 04- (280x22), Febi Bilstein 22904
1 455,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22904
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 04- (280x22), Febi Bilstein 22904. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22904
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22904 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2004–2013 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2008 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2008 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 4x4 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 4x4 110 л.с. | 2011–2013 |
| SKODA — YETI (5L) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 110 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2012 |
| VW — JETTA I седан (1K2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22904 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.35.185, 09.9167.10, 09.9167.11, 09.9167.1X, 09.9167.75, 110 074, 115 521 1044, 120015910, 16D 615 301, 17522, 183 521 1044/PD, 186754, 19-0820, 19-0820MAX, 19-0820SPORT, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AK |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 49,4 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455,63 ₴






