
Втулка стабілізатора (переднього) VW Polo/Skoda Roomster/Fabia 99- (d=18mm), Febi Bilstein 27642
111,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27642
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Втулка стабілізатора (переднього) VW Polo/Skoda Roomster/Fabia 99- (d=18mm)
- Виробник - Febi Bilstein
- Артикул - 27642
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27642 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22027, 035-05312, 100 411 0052, 100 411 0052/S, 109 687, 109 689, 110063210, 110063410, 1214262, 14483, 177445, 2306019, 29407108/S, 30 92 7642, 32930AP, 35888-PCS-MS, 36790, 37279, 38AU1216, 411721, 4236516, 44110014701, 461162, 4871, 4872 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, A1, Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина [мм] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,11 ₴





