
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 508-519 06- (303x28), Febi Bilstein 27700
2 207,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27700
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 508-519 06- (303x28), Febi Bilstein 27700. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
27700
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
27700 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 513 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27700 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 015 523 2099, 016.679-00A, 02.35.202, 03.110.1926.440, 083 523 2099/PD, 09.9510.11, 09.9510.14, 10 92 7700, 103123, 111 653, 142.1331, 17731, 187146, 19-1051, 19-1051MAX, 19-1051SPORT, 201.363, 2047124, 23-0880, 231-04-080, 24.0128-0202.1 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 93 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 145 |
| Вага (кг) | 10.32 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 120 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 93 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 207,65 ₴






