
Втулка стабілізатора (переднього) MB Sprinter 408-416 96- (d=25mm), Febi Bilstein 18874
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18874
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) MB Sprinter 408-416 96- (d=25mm), Febi Bilstein 18874. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
18874
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
18874 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18874 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-50-10631, 011.017, 013.212-00A, 02.30.025, 034 032 0092, 035-00054, 04.120.1936.250, 05104577AA, 06096, 10 91 8874, 108 742, 1214091, 19892AP, 2306075, 243311, 29411014/S, 2D0 411 041 B, 32414, 33947, 38MR0119, 411608, 4230912, 461209, 4815 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.022 кг |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина [мм] | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴




