
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C3 09-/Peugeot 207 06-15/208 12-, Febi Bilstein 28732
351,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28732
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C3 09-/Peugeot 207 06-15/208 12-, Febi Bilstein 28732. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
28732
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
28732 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28732 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00742, 031492, 05348, 11-14 610 0020, 11-14 610 0021, 1215798, 1216161, 1453, 17047AP, 20.SB.851, 20065, 2100057, 210356, 2250007, 270838, 30237, 33435, 3520.R7, 3520.R7, 3520.R7 SK1, 3520.R7 SK1, 3521.N8, 3521.N8, 3521.N8 SK1, 3521.N8 SK1, 3523.CC |
| Стан | Новий |
| Ширина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 208, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.21 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 27,5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,66 ₴




