
Втулка стабілізатора (заднього) VW Touareg 02-18/Porsche Cayenne 02-, Febi Bilstein 104777
394,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104777
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) VW Touareg 02-18/Porsche Cayenne 02-, Febi Bilstein 104777. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
104777
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
104777 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 104777 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28716, 30 10 4777, 34205, 44033, 751649, 79-00611-SX, 7L0 511 413 D, 7L0 511 413 D, 955 333 792 40, T444033, V10-4974, WG2029857, WG2240931, 518122, 7L0511413E, 100 615 0014, 102718, 38740 01, 34205 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 57 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.036 кг |
| Довжина [мм] | 57 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 55 |
| Ширина [мм] | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,37 ₴




