
Підшипник маточини (передньої) Tesla Model 3 17-, Febi Bilstein 182750
6 060,18 ₴
- В наявності
- Код: 182750
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Tesla Model 3 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 182750 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1044122-00-D, 1044122-00-E, 201962, 33 10 8720, 521002, 551401, 713 6980 40, 74244, BWK1580, FBK1580, J4700805, V58-0125, W413880, WM 2275, DSC_70-14 652 0001, 713 6980 40, 70-14 652 0001 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 92.2 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 3.925 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Матеріал ущільнювальної стрічки | NBR (буртадієн-нітрильний каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92,2 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 060,18 ₴

