
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Carisma 95-06/Space Star 98- (d=15.91mm), Febi Bilstein 102421
177,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 102421
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Carisma 95-06/Space Star 98- (d=15.91mm), Febi Bilstein 102421. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
102421
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
102421 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CARISMA (DA_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 (DA2A) 116 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V (DA2A) 140 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TD (DA4A) 90 л.с. | 1996–2000 |
| MITSUBISHI — CARISMA седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.8 (DA2A) 115 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TD (DA4A) 90 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102421 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28824, 50148, 516802, 57401, 751685, 80 10 2421, ADC480119, J4275015, MR455019, T457401, WG2036478, WG2240197 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41.6 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 38.01 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.91 мм |
| Зовнішній діаметр | 39.01 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Carisma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Довжина [мм] | 41,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 38,01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,16 ₴





