
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Doblo 01-, Febi Bilstein 47134
214,79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47134
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Doblo 01-, Febi Bilstein 47134. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
47134
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
47134 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 JTD Multijet 120 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 47134 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 010916, 04954, 1215280, 14400AP, 1860, 20834, 214 610 0001, 214 610 0022, 214 610 0023, 2205, 2256014, 270680, 31376, 37-00926-6, 410051, 459, 46421522, 46539000, 46539000 SK1, 46539001, 46539001 SK1, 46777741, 46777741 SK1, 46777742, 46777742 SK1 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 30.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.13 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Довжина [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30,4 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 54,5 |
| Ширина [мм] | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214,79 ₴



