
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Renault Megane II 03-09, Febi Bilstein 22818
252,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22818
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Renault Megane II 03-09, Febi Bilstein 22818. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22818
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22818 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22818 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00405, 1215688, 16-14 610 0007, 1790, 18447AP, 18843, 22.SB.055, 2200034, 2254002, 251T0499, 2526, 270960, 33120, 37-03911-6, 38RN5541, 391255, 410038, 4235095, 4340201200, 50618, 5103922, 510743, 52023108, 52023208, 54 50 401 31R, 54 50 401 31R SK1 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.137 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,25 ₴




