
Диск гальмівний (передній) Fiat Doblo 10-/ Opel Combo 12- (305x28), Febi Bilstein 40999
2 157,91 ₴
- В наявності
- Код: 40999
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Fiat Doblo 10-/ Opel Combo 12- (305x28), Febi Bilstein 40999. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
40999
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
40999 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40999 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05 69 087, 05 69 096, 09.A444.40, 09.A444.41, 095511283, 095511283, 095515332, 102137, 142.1633, 18173, 19-2205, 19-2205MAX, 19-2205SPORT, 197572, 202366, 208 282, 2143211, 215 521 0045, 23-1392C, 24012802531-PCS-MS, 24012802531-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500l, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 98 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 44,7 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157,91 ₴



